Все страны → Украина→ Днепропетровская область→ с. Придніпровське→ Придніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів→ 8
Расписание для 8, Придніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів, на период 01.09.13 - 27.05.14 опубликовал School
Расписание (нечетная неделя)
Понедельник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Біологія Янкова Ольга Анатоліївна |
1 |
2 | 09:00 | Хімія Янкова Ольга Анатоліївна |
|
3 | 10:15 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
4 | 11:10 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
5 | 12:05 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
7 | 13:55 | Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 |
Вторник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Біологія Янкова Ольга Анатоліївна |
0 |
2 | 09:00 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
3 | 10:15 | Креслення Волошина Олена Вікторівна |
м |
4 | 11:10 | Геометрія Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
5 | 12:05 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
6 | 13:00 | Основи екології Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
Среда
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
2 | 09:00 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
3 | 10:15 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
|
4 | 11:10 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
5 | 12:05 | Трудове навчання Волошина Олена Вікторівна |
м |
6 | 13:00 | ||
7 | 13:55 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
8 | 14:50 | Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 |
Четверг
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
2 | 09:00 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
3 | 10:15 | Хімія Янкова Ольга Анатоліївна |
0 |
4 | 11:10 | Музика Борщ Віталій Віталійович |
11 |
5 | 12:05 | Всесвітня історія Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
Пятница
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
2 | 09:00 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
3 | 10:15 | Геометрія Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
4 | 11:10 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
5 | 12:05 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
6 | 13:00 | Основи здоров'я Лучанова Світлана Леонідівна |
11 |
Расписание (четная неделя)
Понедельник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Біологія Янкова Ольга Анатоліївна |
1 |
2 | 09:00 | Хімія Янкова Ольга Анатоліївна |
|
3 | 10:15 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
4 | 11:10 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
5 | 12:05 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
7 | 13:55 | Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 |
Вторник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Біологія Янкова Ольга Анатоліївна |
0 |
2 | 09:00 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
3 | 10:15 | Креслення Волошина Олена Вікторівна |
м |
4 | 11:10 | Геометрія Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
5 | 12:05 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
6 | 13:00 | Основи екології Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
Среда
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
2 | 09:00 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
3 | 10:15 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
|
4 | 11:10 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
5 | 12:05 | Трудове навчання Волошина Олена Вікторівна |
м |
6 | 13:00 | ||
7 | 13:55 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
8 | 14:50 | Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 |
Четверг
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
2 | 09:00 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
3 | 10:15 | Хімія Янкова Ольга Анатоліївна |
0 |
4 | 11:10 | Музика Борщ Віталій Віталійович |
11 |
5 | 12:05 | Всесвітня історія Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
Пятница
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
2 | 09:00 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
3 | 10:15 | Геометрія Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
4 | 11:10 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
5 | 12:05 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
6 | 13:00 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
Вконтакте Facebook