Все страны → Украина→ Днепропетровская область→ с. Придніпровське→ Придніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів→ 9
Расписание для 9, Придніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів, на период 01.09.13 - 27.05.14 опубликовал School
Расписание (нечетная неделя)
Понедельник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
2 | 09:00 | Хімія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
3 | 10:15 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 | ||
4 | 11:10 | ||
Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 | ||
5 | 12:05 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
6 | 13:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
Вторник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Основи здоров'я Лучанова Світлана Леонідівна |
11 |
2 | 09:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
3 | 10:15 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
4 | 11:10 | Всесвітня історія Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
5 | 12:05 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
6 | 13:00 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
Среда
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
2 | 09:00 | Алгебра Боришполець Валентин Васильович |
1 |
3 | 10:15 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
|
4 | 11:10 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 | ||
5 | 12:05 | ||
Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 | ||
6 | 13:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
7 | 13:55 | Правознавств. Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
Четверг
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
2 | 09:00 | Креслення Волошина Олена Вікторівна |
4 |
3 | 10:15 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
4 | 11:10 | Алгебра Боришполець Валентин Васильович |
|
5 | 12:05 | Геометрія Боришполець Валентин Васильович |
|
6 | 13:00 | Трудове навчання Волошина Олена Вікторівна |
м |
Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 | ||
7 | 13:55 | ||
Трудове навчання Волошина Олена Вікторівна |
м |
Пятница
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
2 | 09:00 | Геометрія Боришполець Валентин Васильович |
1 |
3 | 10:15 | Художня культура Лучанова Світлана Леонідівна |
11 |
4 | 11:10 | Хімія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
5 | 12:05 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
6 | 13:00 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
Расписание (четная неделя)
Понедельник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
2 | 09:00 | Хімія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
3 | 10:15 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 | ||
4 | 11:10 | ||
Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 | ||
5 | 12:05 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
6 | 13:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
Вторник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
2 | 09:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
3 | 10:15 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
4 | 11:10 | Всесвітня історія Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
5 | 12:05 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
6 | 13:00 | Укр. література Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
Среда
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
2 | 09:00 | Алгебра Боришполець Валентин Васильович |
1 |
3 | 10:15 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
|
4 | 11:10 | Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 |
Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 | ||
5 | 12:05 | ||
Укр. мова Даніленко Марія Володимирівна |
5 | ||
6 | 13:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
7 | 13:55 | Правознавств. Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
Четверг
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
2 | 09:00 | Креслення Волошина Олена Вікторівна |
4 |
3 | 10:15 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
4 | 11:10 | Алгебра Боришполець Валентин Васильович |
|
5 | 12:05 | Геометрія Боришполець Валентин Васильович |
|
6 | 13:00 | Трудове навчання Волошина Олена Вікторівна |
м |
Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 | ||
7 | 13:55 | ||
Трудове навчання Волошина Олена Вікторівна |
м |
Пятница
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
2 | 09:00 | Геометрія Боришполець Валентин Васильович |
1 |
3 | 10:15 | Художня культура Лучанова Світлана Леонідівна |
11 |
4 | 11:10 | Хімія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
5 | 12:05 | Географія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
6 | 13:00 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
11 |
Вконтакте Facebook