Все страны → Украина→ Днепропетровская область→ с. Придніпровське→ Придніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів→ 11
Расписание для 11, Придніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів, на период 01.09.13 - 27.05.14 опубликовал School
Расписание (нечетная неделя)
Понедельник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Рос. мова Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
2 | 09:00 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
3 | 10:15 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
4 | 11:10 | Укр. мова Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
5 | 12:05 | ||
6 | 13:00 | Економіка Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
7 | 13:55 | Історія Дніпропетров. Мірошниченко Василь Миколайович |
|
8 | 14:50 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
Вторник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Світова література Волик Оксана Валеріївна |
8 |
2 | 09:00 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
3 | 10:15 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
4 | 11:10 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
5 | 12:05 | Всесвітня історія Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
7 | 13:55 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
Среда
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Хімія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
2 | 09:00 | Світова література Волик Оксана Валеріївна |
8 |
3 | 10:15 | Укр. мова Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
4 | 11:10 | ||
5 | 12:05 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
6 | 13:00 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
7 | 13:55 | ШП СНІДу Лучанова Світлана Леонідівна |
7 |
8 | 14:50 | Мед.-сан. підготовка Федірко Людмила Іванівна |
0 |
ДПЮ Борщ Віталій Віталійович |
11 |
Четверг
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
2 | 09:00 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
3 | 10:15 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
4 | 11:10 | Геометрія Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
5 | 12:05 | Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 |
6 | 13:00 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
8 |
7 | 13:55 | Екологія Мазур Вікторія Сергіївна |
7 |
8 | 14:50 | Художня культура Борщ Віталій Віталійович |
11 |
Пятница
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
2 | 09:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
7 |
3 | 10:15 | Євровибір Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
4 | 11:10 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
5 | 12:05 | Євровибір Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Мед.-сан. підготовка Федірко Людмила Іванівна |
0 |
ДПЮ Борщ Віталій Віталійович |
4 | ||
7 | 13:55 | Технології Волошина Олена Вікторівна |
м |
Расписание (четная неделя)
Понедельник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Рос. мова Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
2 | 09:00 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
3 | 10:15 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
4 | 11:10 | Укр. мова Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
5 | 12:05 | ||
6 | 13:00 | Економіка Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
7 | 13:55 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
8 | 14:50 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
Вторник
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Світова література Волик Оксана Валеріївна |
8 |
2 | 09:00 | Історія України Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
3 | 10:15 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
4 | 11:10 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
5 | 12:05 | Всесвітня історія Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
7 | 13:55 | Фізична культура Фініковський Андрій Сергійович |
с/з |
Среда
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Хімія Федірко Людмила Іванівна |
0 |
2 | 09:00 | Світова література Волик Оксана Валеріївна |
8 |
3 | 10:15 | Укр. мова Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
4 | 11:10 | ||
5 | 12:05 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
6 | 13:00 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
7 | 13:55 | ШП СНІДу Лучанова Світлана Леонідівна |
7 |
8 | 14:50 | Мед.-сан. підготовка Федірко Людмила Іванівна |
0 |
ДПЮ Борщ Віталій Віталійович |
11 |
Четверг
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
2 | 09:00 | Алгебра Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
3 | 10:15 | Укр. література Бєлкіна Наталя Валентинівна |
3 |
4 | 11:10 | Геометрія Максимкіна Наталя Володимирівна |
4 |
5 | 12:05 | Інформатика Лабунець Анна Олександрівна |
9 |
6 | 13:00 | Світова література Онищенко Анжела Павлівна |
8 |
7 | 13:55 | Астрономія Боришполець Валентин Васильович |
1 |
8 | 14:50 | Людина і світ Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
Пятница
№ | нач | занятие | каб |
---|---|---|---|
1 | 08:00 | Англ. мова Шевцова Галина Миколаївна |
6 |
2 | 09:00 | Біологія Федірко Людмила Іванівна |
7 |
3 | 10:15 | Євровибір Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
4 | 11:10 | Фізика Боришполець Валентин Васильович |
1 |
5 | 12:05 | Євровибір Мірошниченко Василь Миколайович |
10 |
6 | 13:00 | Мед.-сан. підготовка Федірко Людмила Іванівна |
0 |
ДПЮ Борщ Віталій Віталійович |
4 | ||
7 | 13:55 | Технології Волошина Олена Вікторівна |
м |
Вконтакте Facebook