Все страныУкраинаПолтавская областьПолтаваПолтНТУ им. Ю. Кондратюка→ 302-БЗ

http://j.mp/1zvaATM

Расписание для 302-БЗ, ПолтНТУ им. Ю. Кондратюка, на период 01.09.14 - 31.12.14 опубликовал Катя

20% 2/10
Катя
Лета Екатерина Вадимовна

Расписание (нечетная неделя)

Понедельник

нач занятие каб
1 08:30
2 10:00
3 11:50 Лекц.: Електронні геодезичні прилади
Нестеренко С.В./Педченко
114П
4 13:20 Лекц.: Землевпорядн. вишукування
Кошлатий Олег Борисович/Корб. Павло Степанович
114 П

Вторник

нач занятие каб
1 08:00 Лекц.: Будівлі і гідротехнічн. споруди
Клепіков О.Д.
03Ф
2 09:50 Лекц.: Державний земельний кадастр
Тимошевський В.В.
310П
3 11:40 Лекц.: Політологія
Горбань Олена Вікторівна

Среда

нач занятие каб
1 08:00 Практ.: Державний земельний кадастр
Тимошевський В.В.
114Ф
2 09:50 Лекц.: Планування і забудовва населених пунктів
Литвиненко Тетяна Петрівна
06П
3 11:40 Лекц.: Землеустрій
Тимошевська Т.І.
113Ф
4 13:30 Практ.: Державний земельний кадастр
Тимошевський В.В.
115Ф

Четверг

нач занятие каб
1 08:00 Лекц.: Правознавств.
Горбань Олена Вікторівна
415Ф
2 09:50 Практ.: Електронні геодезичні прилади
Нестеренко С.В./Педченко
113Ф
3 11:40

Пятница

нач занятие каб
1 08:00
2 09:50
3 11:40 Практ.: Землеустрій
Тимошевська Т.І.
113Ф
4 13:30 Практ.: Правознавств.
Горбань Олена Вікторівна
120

Расписание (четная неделя)

Понедельник

нач занятие каб
1 08:30
2 10:00
3 11:50 Лекц.: Електронні геодезичні прилади
Нестеренко С.В./Педченко
219Ф
4 13:20 07Ф
5 14:50 Лекц.: Державний земельний кадастр
Тимошевський В.В.

Вторник

нач занятие каб
1 08:00 Семинар: Політологія 201П
2 09:50 Лекц.: Будівлі і гідротехнічн. споруди
Клепіков О.Д.
417Ф
3 11:40 Лекц.: Землевпорядн. вишукування
Кошлатий

Среда

нач занятие каб
1 08:00 Практ.: Землеустрій
Тимошевська Т.І.
113Ф
2 09:50 Практ.: Електронні геодезичні прилади
Нестеренко С.В./Педченко
3 11:40 Практ.: Державний земельний кадастр
Тимошевський В.В.
115 Ф
4 13:30 Семинар: Укр. мова
Ісаєнко Т.К.
05П

Четверг

нач занятие каб
1 08:00 Лекц.: Правознавств.
Бойко Валентина Вячеславівна
03Ф
2 09:50 Лекц.: Планування і забудова населених пунктів
Литвиненко Тетяна Петрівна
3 11:40 Практ.: Будівлі і гідротехнічн. споруди
Клепіков О.Д.
110
4 13:30 Практ.: Землевпорядн. вишукування
Кошлатий
113Ф

Пятница

нач занятие каб
1 08:00 Лекц.: Землеустрій
Тимошевська Т.І.
214В
2 09:50 Практ.: Планування і забудовва населених пунктів
Литвиненко Тетяна Петрівна
114Ф
3 11:40 Практ.: Державний земельний кадастр
Тимошевський В.В.
113Ф

Виджет расписания: скопируйте и вставьте код на свой сайт

Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться, чтобы менять рейтинг